Makijaż wieczorowy

Nasze doświadczone wizażystki stworzą dla Ciebie makijaż, który podkreśli Twoją naturalną urodę i sprawi, że będziesz zachwycać swoim wyglądem podczas wesela, przyjęcia, imprezy lub innej wyjątkowej okazji. 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dopasujemy makijaż do Twoich preferencji oraz okazji na którą się przygotowujesz. 

Korzystamy jedynie z najwyższej jakości kosmetyków, aby zapewnić trwałość i doskonały efekt makijażu przez całą imprezę. 

Jesteśmy na bieżąco i śledzimy najnowsze trendy w makijażu wieczorowym, dzięki czemu możemy zaproponować Ci najbardziej modny i stylowy wygląd. 

Makijaż smoky, foxyeye, cut crease  a może glow? Nasze wizażystki wykonają każdy rodzaj makijażu. 

CENNIK

makijaż wieczorowy

cena 180 zł

Makijaż dzienny

Makijaż Dzienny zapewnia Ci świeży, naturalny wygląd, który podkreśli Twoje piękno bez nadmiernego przerysowania. Nasze makijażystki wiedzą, jak stworzyć subtelny, elegancki makijaż, który sprawi, że będziesz czuła się pewna siebie przez cały dzień.

Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się na spotkanie biznesowe, spotkanie z przyjaciółką czy wyjście do restauracji makijaż dzienny jest idealnym rozwiązaniem. Używamy produktów wysokiej jakości, a nasze techniki aplikacji produktów zapewniają trwałość i komfort przez wiele godzin.


Makijaż dzienny wydobędzie Twoje najlepsze cechy, eliminując niedoskonałości i podkreślając naturalny blask Twojej skóry. Nasze wizażystki zapewnią Ci makijaż dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Makijaż ślubny

cena 180 zł

Makijaż ślubny

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w Twoim życiu, dlatego zasługujesz na wyjątkowy wygląd, który podkreśli Twoją naturalną urodę i sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się zachwycająco.

Nasze wizażystki profesjonalnie zajmą się Tobą w tym dniu i stworzą makijaż ślubny, który jest idealnie dopasowany do Twoich osobistych preferencji i stylu. Niezależnie od tego, czy marzysz o delikatnym, romantycznym wyglądzie czy bardziej wyrazistym i glamour, nasze makijażystki spełnią Twoje oczekiwania.

Pracujemy z najwyższej jakości produktami, aby zapewnić Ci trwały i piękny makijaż przez całe wydarzenie. Nasze profesjonalne techniki wykonywania makijażu zapewnią Ci doskonały wygląd zarówno na żywo, jak i na zdjęciach.

Twój makijaż będzie perfekcyjny i dopasowany do Twojej osobowości oraz sukni. Naszym celem jest abyś czuła się pewna siebie i piękna w ten wyjątkowy dzień. 

Zaufaj naszemu doświadczeniu a my stworzymy dla Ciebie niezapomniany makijaż na dzień ślubu. 

CENNIK

Makijaż ślubny

cena 180 zł

Makijaż próbny ślubny

Makijaż próbny ślubny to kluczowy krok w przygotowaniach do Twojego wymarzonego dnia ślubu. Nasze doświadczone wizażystki doskonale wiedzą, jak ważne jest, abyś czuła się pewnie i pięknie w dniu ślubu. Dlatego warto zdecydować się na makijaż próbny abyśmy mogły wspólnie dopracować każdy detal Twojego makijażu, aż do osiągnięcia perfekcji.

Podczas próbnego makijażu skupiamy się na Twoich oczekiwaniach, posłuchamy Twoich pomysłów i profesjonalnie doradzimy i wspólnie stworzymy idealny makijaż na Twój wielki dzień. Dzięki naszemu doświadczeniu i kreatywności, możemy stworzyć make-up który będzie podkreślał Twoje piękno i wyjątkowość.

Zapraszamy Cię na makijaż próbny, abyśmy mogli wspólnie wypracować idealny wygląd na Twój ślub. Bądź pewna, że w naszych rękach poczujesz się wyjątkowo i pięknie w ten wyjątkowy dzień. 

Makijaż próbny ślubny

cena 180 zł

Reserve Your Seat Now

Enter your details below to book your seat for the Digital Agency Blueprint Live Class

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close