Cześć! Zaczekaj jeszcze chwilę...

Tylko jeden krok dzieli Cię od dokończenia zamówienia...

Rozumiem, że w tym momencie nie chcesz wydawać większej GOTÓWKI, dlatego przygotowałam dla Ciebie COŚ SPECJALNEGO!

PAKIET! 

Szkolenie online TRWAŁOŚĆ APLIKACJI - NAJWAŻNIEJSZE ZASADY wraz ze wszystkimi BONUSAMI + najważniejsza WIEDZA TEORETYCZNA ze szkolenia z metody podstawowej 1:1!

CENA ZESTAWU
TO 585,80zł! 
TYLKO TERAZ MOŻESZ ZAPŁACIĆ 

JEDYNE 137 ZŁ!

Najważniejsze lekcje wideo z teorią:

Procedura zabiegowa.

(długość nagrania: 01:05:07)

Jest to bardzo istotny temat w naszym szkoleniu, w tym punkcie szczegółowo opisujemy jak przygotować się do zabiegu, wymieniamy kolejność czynności podczas wykonywania zabiegu oraz wskazujemy, na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. 

Omawiamy też podstawowe sposoby pracy przy przedłużaniu rzęs, takie jak:

- karkaz (naprzemiennie, za prawą ręką),

- lash to lash.

Na końcu wskazujemy bardzo ważne przeciwwskazania - względne i bezwzględne do wykonywania zabiegu. Znajdziesz tam też między innymi szczegółowy opis możliwych chorób oczu, z którymi możesz się spotkać podczas pracy w stylizacji rzęs.

Dobór stylizacji do klienta. Na co powinniśmy zwrócić uwagę?

(długość nagrania: 33:46)

Kolejny ważny temat w naszym szkoleniu. W tej części opisujemy czym jest modelowanie i jakich efektów modelowania możemy użyć w zależności od typu urody klientki (efekty wyciągające i otwierające oczy). 

Omawiamy tutaj każdy przypadek i bierzemy pod uwagę wiele zmiennych takich jak: kształt twarzy i wielkość oczu, oś oczu w kąciku zewnętrznym, linie na zakrzywieniach powiek, położenie oczu, głębokość osadzenia oczu, kształt oczu, zmarszczki, powieki opadające i mongolskie, kierunek wzrostu rzęs, odległość pomiędzy powieką a brwiami czy kolor rzęs. 

Dla łatwiejszego zrozumienia teorii stosujemy infografiki oraz animacje.

Kierunkowanie.

(długość nagrania: 05:06)

Znaczący i konkretny temat. Nasze naturalne rzęsy zazwyczaj układają się prostopadle do powieki, ale zawsze znajdą się chociaż pojedyncze, niesforne, które mają odwrotny kierunek. Zadaniem stylistki jest przykleić rzęsy syntetyczne tak, aby układały się prawidłowo. W kierunkowaniu dzielimy oko na 3 strefy:

1 - od kącika wewnętrznego do krawędzi tęczówki,

2 - obszar tęczówki,

3 - od krawędzi tęczówki do kącika zewnętrznego.

Musimy wybrać jaki rodzaj kierunkowania zastosować u konkretnej osoby. Mamy do wyboru kierunkowanie Prostopadłe, które jest kierunkowaniem podstawowym i jest zgodne ze wzrostem rzęs w podanych strefach. Pozostałe kierunkowania to - Skrzydła anioła i  Tarcza zegara.

Efekty modelowania.

(długość nagrania: 25:21)

Techniczny i niesamowicie ważny temat. Jest to rozwinięcie poprzednich treści i to właśnie teraz decydujemy o tym gdzie w naszej stylizacji umieścimy akcent, czyli  w których miejscach przykleimy rzęsy dłuższe, a w których krótsze. 

To tutaj pokazujemy jaki efekt zastosować u danej osoby i jak wykorzystywać mapki ułatwiające pracę. 

Opisujemy takie efekty jak: Naturalny, Owal, Lalka, Kocie oko, Wiewiórka.

Praca w rzędach.

(długość nagrania: 12:21)

Czy wiesz, że rzęsy rosną w rzędach i możemy mieć ich nawet 7?

Zazwyczaj jest to jednak od 3 do 6 rzędów. 

W tej lekcji opisujemy 3 metody pracy z rzędami rzęs. Zmieniamy długości nie tylko w poziomie, ale również w pionie. Dzięki takiej pracy klientka będzie dłużej cieszyć się uporządkowaną stylizacją. Możemy ją też dzięki temu optycznie zagęścić. 

Jest to ważna umiejętność ponieważ klientka chętniej do nas wróci jeśli jej rzęsy będą długo wyglądały perfekcyjnie.

Podaj dane do zamówienia

Twoje dane do zakupu

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności. Jeśli nie będziesz chciał otrzymywać wiadomości e-mail wystarczy, że klikniesz link anuluj subskrypcję w mailu.

Close

TWOJE DANE DO ZAMÓWIENIA

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności. Jeśli nie będziesz chciał otrzymywać wiadomości e-mail wystarczy, że klikniesz link anuluj subskrypcję w mailu.

Close

TWOJE DANE DO ZAMÓWIENIA

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności. Jeśli nie będziesz chciał otrzymywać wiadomości e-mail wystarczy, że klikniesz link anuluj subskrypcję w mailu.

Close

TWOJE DANE DO ZAMÓWIENIA

Close

TWOJE DANE DO ZAMÓWIENIA

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności. Jeśli nie będziesz chciał otrzymywać wiadomości e-mail wystarczy, że klikniesz link anuluj subskrypcję w mailu.

Close