Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje dyplomowany kosmetolog Barbara Luty. Wyróżnia ją indywidualne podejście do pacjenta a jej misją jest podkreślenie naturalnego piękna kobiet oraz poprawa jakości ich życia. 

Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo klientów dlatego nasze usługi wykonujemy na najlepszej jakości kosmetykach i aparaturach spełniających najwyższe światowe standardy.


Botoks

Zabieg toksyną botulinową wykonuje się w celach estetycznych. Jest praktycznie bezbolesny i polega na precyzyjnym miejscowym podaniu produktu. Preparat podawany jest w określonej ilości na danym obszarze zabiegowym.

Po wstrzyknięciu do mięśnia powoduje zatrzymanie uwalniania z zakończeń nerwowych acetylocholiny – substancji odpowiedzialnej za przekazywanie do mięśnia informacji o skurczu. Dochodzi do relaksacji mięśnia, a w konsekwencji zablokowania możliwości jego kurczenia. Dzięki temu zmarszczki mimiczne ulegają wyraźnemu spłyceniu. Efekt zaczyna pojawiać się od 3 dni do 2 tygodni.

Zabieg z użyciem toksyny botulinowej skierowany jest do osób z następującymi problemami:

zmarszczki mimiczne

zmarszczka gładzizny „lwia zmarszczka”

zmarszczki poprzeczne czoła

zmarszczki wokół oczu „kurze łapki”

tzw. broda brukowana

bruksizm

Bezwzlędne przeciwskazania do wykonania zabiegu:

ciąża

okres laktacji

zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, zespół Lamberta Eatona) i inne (miastenia gravis,zespół Lamberta Eatona) i inne

nadwrażliwość na składniki preparatu (albuminy ludzkie, białka kurze)

stosowanie następujących leków lub okres do 1 tygodnia od ich odstawienia: Aminoglikozydy (streptomycyna, gentamycyna, amikacyna, kanamycyna itp.), Aminochinolony (chlorochina, hydroksychlorochina), D-penicylamina (Cuprenil), Cyklosporyna, Tubokuraryna, pankuronium, galamina, Sukcynylocholina, Linkomycyna, tetracyklina, polimyksyna

infekcje

choroba nowotworowa

Względne przeciwskazania do wykonania zabiegu:

zaburzenia krzepnięcia

Postępowanie po zabiegu:

w ciągu 4 godz. po zabiegu nie pochylać głowy do dołu, nie kłaść się

przez co najmniej 24 godziny nie spożywać alkoholu i nie narażać organizmu na wysiłek fizyczny, taki jak ćwiczenia na siłowni, fitness, bieganie, sauna, basen itp.

do 48 godzin po zabiegu pacjent nie może latać samolotem

przez pierwsze dni po zabiegu unikać masażu w miejscach wstrzyknięć

CENNIK

Bruksizm

cena 1200 zł

Całe czoło

cena 800 zł

Lwia zmarszczka

cena 500 zł

Okolica oka

cena 550 zł

Pachy- nadpotliwość

cena 1500 zł

Poprzeczne czoła

cena 450 zł

Wszystkie okolice

cena 1300 zł

Wolumetria

Wolumetria odnosi się do zmiany rysów twarzy. Najczęściej przeprowadzana jest przy zastosowaniu kwasu hialuronowego, tak zwany miękki lifting. Często pojęcie to rozumiane jest jako synonim modelowania twarzy bez użycia skalpela.

W wyniku przeprowadzonego w gabinecie zabiegu można przywrócić właściwy owal twarzy, uwydatnić kości policzkowe i wyrównać kontur. Twarz po zabiegu zyskuje młodszy wygląd, poprawia się jędrność skóry, a zmarszczki zostają spłycone.

Na zabiegi mające na celu zmianę rysów twarzy decydują się nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Miękki lifting pozwala na podciągnięcie owalu, spłycenie bruzd nosowo – wargowych, nadanie miękkości i prawidłowych wypukłości twarzy. Skóra staje się nawilżona, napięta i wypoczęta, wymodelowana i odmłodzona.

Miękki lifting zalecany jest dla osób, które chcą:

odtworzyć prawidłowe proporcje i symetrię twarzy

wymodelować policzki lub podbródek

wymodelować owal twarzy, zlikwidować tzw. „chomiki”

Efekty widoczne są od razu po zabiegu. Obrzęk pozabiegowy utrzymuje się przez kilka dni, a skóra ulega stymulacji i rewitalizacji przez kilka miesięcy po zabiegu.

Rezultat objętościowy utrzymuje się przez około rok. Z czasem dochodzi do powolnego rozkładu usieciowanego kwasu hialuronowego przez naturalne enzymy produkowane przez organizm, dlatego objętość preparatu zmniejsza się.

Produkty rozkładu dodatkowo stymulują i rewitalizują skórę, poprawiając jej jakość. Zazwyczaj zabieg uzupełniać można po około roku, często mniejszą objętością preparatu niż za pierwszym razem.

Przeciwskazania do wykonania zabiegu:

ciąża i karmienie

czynna infekcja

czynna opryszczka

zmiany ropne na skórze

choroby nowotworowe w trakcie leczenia

przyjmowanie doustnych leków rozrzedzających krew

alergia na którykolwiek ze składników preparatu

skłonność do tworzenia się bliznowców (kleoidów) i blizn przerosłych

zakażenie lub stan zapalny skóry

Broda - 1.1 ml

cena 800 zł

Bruzdy nosowo wargowe - 1.1 ml

cena 800 zł

Kości policzkowe - 2 ml

cena 1600 zł

Żuchwa - 2 ml

cena 1600 zł

Modelowanie ust

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to sposób na piękne, zdrowe i idealnie podkreślone usta. Dzięki substancji, która naturalnie występuje w skórze, nasze usta będą odpowiednio nawilżone, nabiorą młodzieńczego koloru oraz odzyskają utraconą jędrność. Kwas hialuronowy zapewnia naturalny i natychmiastowy efekt. Umożliwia korektę ich kształtu, podkreślenie konturu, podniesienie opadających kącików oraz wypełnienie drobnych zmarszczek wokół.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to sposób na piękne, zdrowe i idealnie podkreślone usta. Dzięki substancji, która naturalnie występuje w skórze, nasze usta będą odpowiednio nawilżone, nabiorą młodzieńczego koloru oraz odzyskają utraconą jędrność. Kwas hialuronowy zapewnia naturalny i natychmiastowy efekt,. umożliwia korektę ich kształtu, podkreślenie konturu, podniesienie opadających kącików oraz wypełnienie drobnych zmarszczek wokół.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym trwa około 1h w zależności od zakresu działań, ustalonego wcześniej z pacjentem podczas konsultacji. Rozpoczyna się nałożeniem na usta i okolice kremu znieczulającego. Następnie specjalista podaje preparat , mający postać bardzo plastycznego i krystalicznego żelu, który wypełnia i zwiększa objętość ust, wygładza je i nawilża. Zabieg kończy się delikatnym masażem.

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg powiększania ust nie wymaga specjalnych przygotowań, natomiast podczas konsultacji warto wskazać, co stanowi największy problem i jakich efektów pacjent oczekuje po zabiegu. Efekty wcale nie muszą być bardzo widoczne, często jest to jedynie delikatne i naturalne podkreślenie ich piękna.

Co zrobić po zabiegu?

Zabieg zazwyczaj nie wymaga rekonwalescencji. Bezpośrednio po jego zakończeniu pacjent może powrócić do codziennych aktywności. Usta po zabiegu mogą być opuchnięte i zaczerwienione, możliwe są również siniaki. Zaleca się unikanie sauny i solarium. Efekty widoczne są natychmiast.

Przeciwskazania do wykonania zabiegu:

stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik) oraz inne infekcje

zmarszczka gładzizny „lwia zmarszczka”

ciąża i karmienie piersią

choroby o podłożu autoimmunologicznym

leczenie onkologiczne

Modelowanie ust - 1.1 ml

cena 1000 zł

Wypełnienie doliny łez

Delikatna skóra w okolicach oczu to obszar szczególnie podatny na starzenie. Widoczne jest to przede wszystkim w zagłębieniu pod okiem, w obrębie oczodołu, gdzie pojawia się tzw. dolina łez. Powoduje ona efekt zmęczonego spojrzenia i smutnego wyrazu twarzy. Wypełnienie doliny łez kwasem hialuronowym przynosi natychmiastowy efekt, dzięki czemu twarz wygląda na młodszą i bardziej wypoczętą.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg wypełnienia doliny łez kwasem hialuronowym jest metodą mało inwazyjną. Rozpoczyna się dokładnym oczyszczeniem skóry twarzy oraz zastosowaniem kremu znieczulającego na obszar, który będzie poddawany zabiegowi. Następnie podaje się odpowiedni preparat przy użyciu igły lub kaniuli. Zabieg kończy delikatny masaż w celu równomiernego rozmieszczenia preparatu.

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań. Jedynie na tydzień przed zabiegiem podania kwasu hialuronowego należy zaprzestać przyjmowania leków zmniejszających krzepliwość krwi, zwłaszcza aspiryny. Do zabiegu kwalifikowane są wszystkie osoby pełnoletnie, zdrowe, bez względu na płeć i wiek. Dedykowany jest zwłaszcza tym osobom, u których skóra pod oczami utraciła jędrność, zagłębienia stały się mocno widoczne, a także wystąpiły charakterystyczne cienie.

Jak postępować po zabiegu?

Zabieg ten nie wymaga rekonwalescencji. Bezpośrednio po nim można wrócić do codziennej aktywności, unikając jedynie wizyt w solarium i saunie oraz intensywnego wysiłku fizycznego. Efektem zabiegu jest znaczne nawilżenie i ujędrnienie skóry, spłycenie zagłębień, zmniejszenie zasinień, dzięki czemu wygląda ona młodziej i zdrowiej. Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, natomiast na ostateczne należy poczekać około dwóch tygodni.

Przeciwskazania do wykonania zabiegu:

ciążę i karmienie piersią

aktywne zakażenia skóry (opryszczka, trądzik oraz inne)

choroby autoimmunologiczne

leczenie onkologiczne

skłonność do obrzęków w okolicy oczu

Wypełnienie doliny łez - 1 ml

cena 950 zł

Stymulatory tkankowe (polinukleotydy)

To nowoczesny preparat powstały z myślą o osobach mających problemy ze słabo nawilżoną, wiotką skórą. Bazą produktu są naturalne polinukleotydy. Zapewniają one długotrwałe efekty w zakresie biorekonstrukcji skóry i są bezpieczne w stosowaniu. Preparat pobudza skórę do samodzielnej regeneracji, jej odnowy poprzez naturalne procesy.

Działanie i efekty

biostymulacja — pobudza receptory w fibroblastach i stymuluje organizm do produkcji kolagenu typu I. Działania te mają charakter liftingujący i rewitalizujący. Sprawdzają się w przypadku każdego typu skóry

antyoksydacja — polimeryczne cząstki wychwytują wolne rodniki i natychmiast neutralizują ich szkodliwe działanie. Preparat zapewnia dobre efekty skórze narażonej na stres antyoksydacyjny i będącej z tego powodu w słabej kondycji

nawilżenie — grupy hydrofilowe pojedynczych nukleotydów odpowiadają za wiązanie wody. Dzięki nim efekt nawilżenia zdecydowanie dłużej się utrzymuje, a skóra wygląda na młodszą i odpowiednio odżywioną

Wskazania do zabiegu

Lifting na poziomie komórkowym polecany jest dla osób w różnym wieku, niezależnie od rodzaju skóry. Szerokie możliwości jego zastosowania wynikają z dużego wyboru w zakresie dostępnych protokołów zabiegowych. Preparat można aplikować na kilka sposobów i w różnym natężeniu, dopasowując procedurę do potrzeb konkretnej osoby.

Jak wyglada zabieg?

Preparat wprowadzany jest w głąb skóry przy użyciu igły lub kaniuli. Procedura nie wymaga stosowania znieczulenia, choć u osób wyjątkowo wrażliwych może być ono zalecane. Zabieg nie jest bolesny, a w trakcie jego przeprowadzania czuć delikatne rozpieranie i mrowienie. Po zaaplikowaniu preparatu skóra przez 2-3 dni może być lekko zaczerwieniona. Normalnym zjawiskiem jest też lekki obrzęk czy swędzenie. Chcąc uzyskać zadowalające efekty, należy wykonać 3-4 zabiegi w odstępie od 2 do 4 tygodni. Następnie po upływie kilku miesięcy rekomendowane jest przeprowadzenie tzw. zabiegu przypominającego, który podtrzyma efekty terapii.

Przeciwskazania do wykonania zabiegu:

ciąża i karmienie piersią

aktywne zakażenia skóry (opryszczka, trądzik oraz inne)

choroby autoimmunologiczne

leczenie onkologiczne

Oczy - 1 ml

cena 600 zł

Twarz - 3 ml

cena 800 zł

Reserve Your Seat Now

Enter your details below to book your seat for the Digital Agency Blueprint Live Class

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close