Stylizacja metodą 1:1 

Aplikacja opiera się na precyzyjnym doklejaniu do każdej naturalnej rzęsy 1 rzęsy syntetycznej. W zależności od zamierzonego efektu dobieramy odpowiednią metodę a także grubość, długość i profil rzęs. Gwarantuje to wyjątkową trwałość zabiegu – doczepione rzęsy nigdy się nie odklejają, ale wypadają razem z rzęsą naturalną (zgodnie z jej cyklem życia). Metody pozwalają na wydłużenie i pogrubienie rzęs nawet do 100% bez obciążania rzęs naturalnych.

Ogromną ich zaletą jest to, że pozwalają zapomnieć o istnieniu maskary. Doklejane rzęsy są wyjątkowo lekkie, wykonano je z jedwabnych włókien syntetycznych. Ten niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu i pewność, że aplikacja nie wpływa na kondycję rzęs naturalnych. Dzięki temu, że rzęsy są dostępne w różnych długościach i grubościach, można je indywidualnie dobrać dla każdej kobiety, a efekt uzyskany po zabiegu zawsze będzie naturalny. Stworzenie niecodziennej oprawy spojrzenia jest łatwe dzięki rzęsom kolorowym i dodatkowym elementom stylizacyjnym (kryształki Swarovski).

Takie rzęsy są wyjątkowo trwałe, lekkie, nie wichrzą się i są zawsze równo ułożone. Ogromnym atutem tych metod jest klej - całkowicie bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych oczu. Prawidłowa pielęgnacja pozwala cieszyć się efektami aplikacji do momentu wypadnięcia naturalnej rzęsy, której normalny cykl życia wynosi około 90 dni (wskazane jest uzupełnianie rzęs co ok. 2-4 tygodnie). Tymi metodami można przedłużać również rzęsy dolne. Czas aplikacji to ok. 2h. 

CENNIK

Pierwsza aplikacja metoda 1:1

cena 210 zł

Uzupełnienie rzęs metoda 1:1 od 2 do 4 tygodni

cena 150 zł

Stylizacja metodą 2D-3D 

Stylizacja rzęs metodą 2D-3D to precyzyjna technika polegająca na doklejeniu kępek składających się z dwóch lub trzech rzęs syntetycznych do jednej rzęsy naturalnej klientki. Dzięki temu osiągamy efekt trójwymiarowych, gęstych i naturalnie wyglądających rzęs.

Nasze wykwalifikowane stylistki posiadają bogate doświadczenie w aplikowaniu rzęs z niezwykłą precyzją, co gwarantuje subtelne podkreślenie urody Twoich oczu.

Metoda ta pozwala na pełne dostosowanie stylizacji do indywidualnych preferencji klientki, umożliwiając osiągnięcie delikatnego i subtelnego efektu podkreślającego urodę. Wykorzystujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, zapewniając trwałość i bezpieczeństwo dla Twoich rzęs.

Nasz profesjonalny zespół z przyjemnością pomoże Ci osiągnąć wyjątkowy look, który idealnie podkreśli naturalne piękno Twoich oczu, sprawiając, że będziesz zachwycać swoim spojrzeniem.

Czas aplikacji to ok. 2h. 

CENNIK

Pierwsza aplikacja metoda 2-3D

cena 250 zł

Uzupełnienie rzęs metoda 2-3D od 2 do 4 tygodni

cena 180 zł

Stylizacja metodą  4D-15D

Jest to rozwinięcie i unowocześnienie metod 1:1 / 2D / 3D. Efekt jest spektakularny. Przy tej metodzie możemy cieszyć się gęstym wachlarzem cieniutkich i lekkich jak piórko rzęs. Do każdej naturalnej rzęsy możemy doczepić aż 15 rzęs syntetycznych. Dzięki temu, że rzęsy są bardzo cienkie i lekkie, nie obciążamy rzęs naturalnych. Czas aplikacji to ok. 3h.

CENNIK

Pierwsza aplikacja metoda 4-15D

cena 300 zł

Uzupełnienie rzęs metoda 4-15D od 2 do 4 tygodni

cena 200 zł

Metoda EXPRESS

Jest to niepowtarzalna metoda szybkiego przedłużania rzęs. Wykorzystuje się w niej jedynie wysokiej jakości, pojedyncze, cieniutkie rzęsy syntetyczne, z których stylistka samodzielnie tworzy kępki o szerokich wachlarzach. Mimo, iż kępki nie są doklejane do każdej rzęsy naturalnej klientki, można uzyskać spektakularny efekt. Jest to trwała (efekt na ok. 3 tygodnie), bezpieczna i najwyższej jakości metoda szybkiego przedłużania rzęs.

Metoda ta jest dla Ciebie doskonałą propozycją. Pozwala ona bowiem cieszyć się dłuższymi i grubszymi rzęsami bez konieczności malowania ich.

Magiczną oprawę stworzysz stosując rzęsy klasycznie czarne lub ekstrawagancko kolorowe, które będą idealne na specjalne okazje. Możesz również połączyć zabieg z przedłużaniem rzęs dolnych. Czas aplikacji to ok. 1,5h.

Metoda EXPRESS

cena 180 zł

Lifting - trwałe podkręcanie rzęs, laminowanie i botox

Pracujemy w oparciu o najnowszą metodę liftingu, laminowania i botoxu rzęs. Efekt to rzęsy naturalnie podkręcone, dłuższe oraz grubsze. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które z jakiś względów nie chcą lub nie mogą przedłużać rzęs oraz dla tych, które chcą podkreślić swoje naturalne rzęsy. Po zabiegu nasze spojrzenie stanie się bardziej atrakcyjne i wyraziste. Skręt rzęs można dowolnie modelować w zależności od potrzeb. Efekt utrzymuje się ok. 5 - 7 tygodni. Czas zabiegu to około 90 minut.

Lifting, laminacja, botox (LLB) + henna

cena 150 zł


Pielęgnacja po zabiegu stylizacji rzęs

• rzęsy należy myć przynajmniej raz dziennie chłodną wodą przy pomocy profesjonalnej pianki do pielęgnacji rzęs. Piankę powinno się rozprowadzać palcami lub specjalnym pędzelkiem. Nie wolno używać wacików,

• należy unikać długiej ekspozycji na wysoką temperaturę (sauna, solarium, para wodna itp.). Szczególnie przez pierwsze 24 h od aplikacji,

• rzęsy należy czesać specjalną szczoteczką kiedy zaistnieje taka potrzeba,

• nie wskazane jest zbyt częste dotykanie rzęs. Całkowicie zabronione szarpanie i ciągnięcie,

• nie zaleca się aplikować na rzęsy tłustych produktów,

• rzęsy po aplikacji można myć już pierwszego dnia!

• rzęs po zabiegu laminacji nie należy moczyć i nakładać na nie kosmetyków do 24 godzin!


Przeciwwskazania do zabiegu

Bezwzględnie zabieg odradza się klientkom, które mają:

brak naturalnych rzęs - klientki z łysieniem (alopecją),

jęczmień,

•       nużyca (Demodekoza),

•       zapalenie brzegów powiek. 

Względnie zabieg odradza się klientkom, które mają:

•       klaustrofobia,

•       astma,

•       jaskra,

•       zaćma,

•      nadpobudliwość i brak cierpliwości tzw. ADHD,

•       trichotillomania,

•       ZSO zespół suchego oka,

•       podspojówkowy wylew krwi,

•       chemioterapia,

•       wykonanie operacji na oczach od 3 do 6 miesięcy.

Reserve Your Seat Now

Enter your details below to book your seat for the Digital Agency Blueprint Live Class

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close